Pascagoula juhtum


Pascagoula juhtum
Pascagoula juhtum Pascagoula juhtum
Juhtum nr.UR-542
ToimikTulnukaröövid
Aeg ja koht11.10.1973 21:00, Pascagoula, Mississipi, USA
Objekti kujuTulnukad
Vaatluse tüüpLähikontakt
Hind: 0.00€
Kogus:  
      See põnev lugu juhtus 1973 aastal USA Missisipi osariigis Pascagoulas, kus kaks meest Charles Hickson (42) ja Calvin Parker Jr. (19) veetsid koos aega ja plaanisid kalale minna lähedal asuva jõe äärde. Mõlemad mehed olid laevatehase töölised. Umbes kella 21 ajal õhtul kui nad parajasti kalastasid Pascgoulase jõe ääres, kuulsid mõlemad mehed veidrat sumisevat heli kuskil läheduses ja kui nad ringi vaatasid, siis märkasid veidrat sinaka kumaga õhusõidukit veidi eemal jõe kohal hõljumas. Hicksoni sõnul oli see objekt ragbi palli kujuga ja hõljus maapinna kohal.

Järksu aga avanes laeva küljel olev avaus ja ilmusid objekti seest 3 humanoidi, kes nagu hõlhjusid läbi õhu maapeale Parkeri ja Hicksoni juurde ning haarasid tugevasti nende käsivartest. Sel hetkel Parker kaotas teadvuse. Hickson, kes nägi, kuidas neid viidi läbi õhu hõljudes UFO pardale, kus oli ruum ja selles ruumis ta märkas ümmargust kerajat objekti, mis hõljus õhus ilma füüsilise toeta ja tiirutas ümber Hicksoni, nagu teda uurides. Kokku kestis see kogemus ajaliselt umbes 20 minutit. Peale seda toimetati mehed tagasi oma algsele kohale.

Äärmiselt hirmunud mehed ei teadnud, mida teha ja kas üldse sellest juhtumist kellelegi kunagi rääkida, sest kardsid, et neid võidakse naeruvääristada ja et keegi ei usuks neid niikuinii. Siiski, kuna nad soovisid ise rohkem teada saada antud nähtuse kohta, kontakteerusid nad Keesleri õhujõu baasiga, kes suunasid nad edasi kohalikku politseisse. Nad jõudsid kohalikku politsei jaokskonda kella 23 ajal ning politsei märkas et mehed värisesid hirmust veel isegi seal. Politsei suhtus nende loosse skeptiliselt ja lasi meestel omaette olla lootuses et nad lobisevad pettuse välja, mida politsei kahtlustas, kuid nende üllatuseks mehed hoopis rääkisid omavahel kogu aeg ainult sellest juhtumist, mis nendega oli toimunud. Politseile oli sellega selge, et nad ei valeta.

Järgnevatel päevadel läksid mõlemad mehed tööle, nagu poleks midagi juhtunud ja proovisid unustada kogu loo ja nad ei rääkinud sellest loost kunagi, kui alles see politsei salvestis avalikuks tuli, siis hakati selle kohta meestelt uurima ja nende lugu sai avalikuks.Lisa oma arvamus

Arvamuse avaldamiseks logi sisse!

Lisa oma arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: pascagoula
UFO register @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee