Politseinik Herbert Schirmer juhtum


Politseinik Herbert Schirmer juhtum
Juhtum nr.UR-545
ToimikMaailma UFO juhtumid
Aeg ja koht03.12.1967 02:00, Ashland, Nebraska
Objekti kujuKetas
Vaatluse tüüpLähikontakt
Hind: 0.00€
Kogus:  
      22 aastane noor politseinik Herbert Schirmer oli tegemas oma tavalist patrullimist. Ta oli kontrollimas Ashlandi müügikohti ja mitmeid bensiinijaamu kuuendal kiirteel, kui ta järsku märkas punaseid tulesid ühe suure veoki katusel. Ta oli just jõudnud 6-da ja 63-da maanteede ristumiskohta, kui vaatas kella. Kell oli 02:00. Ta sõitis veidi maad edasi mööda 63-t maanteed ja peatus siis koos töötavate vilkuritega, et lähemalt seda veokit uurida. Lähemale minnes sai selgeks, et see ei ole kindlasti veok. Punased tuled vilkusid läbi ovaalsete avauste, mis asusid metalse ovaalse objekti küljel. Objekt hõljus umbes 8 jala (2,4m) kõrgusel maapinna kohal. Objekt oli poleeritud alumiiniumi sarnasest materjalist ja selle ümber tundus olema käigurada ning allpool maandumisjalad. Kui ta seda vaatles, siis äkitselt tõusis objekt üles. Objekti all tulid välja leegid. See liikus peaaegu täpselt üle Scirmeri patrullauto, ja seejärel sööstis minema.

Peale seda Schrimer läks tagasi politsei jaoskonda ja märkas, et kell oli 03:00, mis pani teda imestama, sest talle tundus, nagu ainult 10min. oleks möödunud. Politsei jaoskonnas tegi ta järgmise märke oma logiraamatusse: "Nägin UFOt 6-da ja 63-da maante ristumiskohal, uskuge või mitte". Hiljem märkas Schrimer oma kaelal punast jutti ja hakkas end haigena tundma.

Info Schrimeri juhtumist jõudis Colorados asuva Condoni Komisjoni lauale, mis tegeles anomaalsete nähtuste uurimisega ja komisjon palus Schrimeril tulla ja teha hüpnoosi seanss, et välja selgitada, kas tal on kadunud mälestusi seoses juhtunuga. Hüpnotisööriks oli Dr. Leo Sprinkle, kes töötas Wyomingi Ülikoolis. Hüpnoosi all Schrimer kirjeldas detailselt, kuidas ta peatas oma auto ja peale auto peatamist ta auto mootor seiskus ning raadio muutus tummaks. Seejärel valge objekt emaldus UFOst ja tundus et see suhtleb kuidagi mentaalselt temaga, justkui hoiatades teda, et ta ei haaraks oma püstolit (kuna ta oli seda kavatsenud). Peale seansi lõppu, Schrimer oli võimeline meenutama palju rohkem detaile juhtunust. Olendid olid olnud sõbralikud. Nad võtsid energiat elektriliinidest ja neil olevat baas Veenusel.

Condoni komisjon järeldas oma analüüsis, et lähtvalt kogutud andmetest ja tõendusmaterjalist, ei saa välistada, et Schrimeri juhtum oli füüsiliselt reaalne. Huvitav seik oli asja juures see, et Scrimer märkas, et tulnukad kandsid kombinesooni, mille paremal poolel oli näha tiibadega mao kujutis.Lisa oma arvamus

Arvamuse avaldamiseks logi sisse!

Lisa oma arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: politseinik
UFO register @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee