Mehhiko piloodi kohtumine tundmatuga


Mehhiko piloodi kohtumine tundmatuga
Mehhiko piloodi kohtumine tundmatuga
Juhtum nr.UR-536
ToimikMaailma UFO juhtumid
Aeg ja koht02.05.1975 10:30, Benito Juares, Mehhiko
Objekti kujuKetas
Vaatluse tüüpLähivaatlus
Hind: 0.00€
Kogus:  
      Toona 23 aastane Carlos alustas oma väikelennukiga Piper PA-24 lendu Benito Juarese rahvusvahelisest lennujaamast 1975 aasta 2.mai hommikul, soovides viia 2 reisijat Lazaro Cardenasesse. Nad jõudsid oma sihtkohta ilma probleemideta. Peale lõunat samal päeval otsustas Carlos, et pöördub tagasi oma baasi Mexico citysse, aga lennuki aku vedas teda alt ja ta pidi sellepärast oma tagasilennuga viivitama 2-3 tundi. Kui lõpuks aku saadi korda, oli aga juba liiga hilja et lennata otse Mexico Citysse, ta otsustas lennata siiski Zihuatanejosse, et sealt järgmisel hommikul startida.

Kell 10:30 järgmisel 3. mai hommikul alustas ta lendu Mexico Citysse. Kuna teekonna ilmaolud oli halvad, taevas oli paksud pilved, siis otsustas ta lennata umbes 4,5km kõrgusel, et vältida pilvi. Ta jõudis Tequesquitengo linna kohale umbes kell 12:30, kui märkas äkitselt enda lennuki paremal tiiva kohal tundmatut objekti. Carlos muutus närviliseks ja umbes 5 sekundit hiljem märkas ta veel ühte objekti saabuvat, mis asetas ennast nüüd tema lennuki vasaku tiiva kohale. Carlos muutus üha närvilisemaks kui märkas eemalt lähenemas suurel kiirusel veel kolmandatki objekti tema lennuki suunas otse tema vastu. Ta arvas et see objekt teeb tema lennukiga kokkupõrke, kuid see lendas ta lennuki alla, niiet oli kuulda kõvat kolksatust.

Carlos oli paanikas, ta võttis ühendust juhtimiskeskusega, et uurida, kas selles piirkonnas on teisi lennukeid liikumas. Sellel hetkel muutus ta lennuk juhitamatuks. Ükski nupp ega hoob ei töötanud ja lennuk võttis kõrgust juurde iseenesest. Juhtimiskeskusest ei vastatud samuti, mis muutis Carlose veelgi murelikumaks. Kummaliseks tegi asja see, et lennuki kiirus oli väiksem kui tavaliselt, aga ometi tõusis lennuk ülespoole, tõustes 5-6 meetrit sekundis. Pärast seda, kui objektid olid ta lennukit eskortinud ligi 18 minutit, need äkitselt lahkusid ja Carlos sai taas kontrolli oma lennuki üle. Kõik nupud ja hoovad töötasid jälle endiselt. Kuna ta arvas et lennuki telik on kahjustatud, soovis ta erakorralist maandumisluba. Ta maandus aga ilma probleemideta ja telik avanes ilma tõrgeteta.

 Lisa oma arvamus

Arvamuse avaldamiseks logi sisse!

Lisa oma arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: mehhiko
UFO register @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee