Kapten Kenju Terauchi UFO kogemus


Kapten Kenju Terauchi UFO kogemus
Juhtum nr.UR-546
ToimikMaailma UFO juhtumid
Aeg ja koht17.11.1986 17:11, Alaska
Objekti kujuKera
Vaatluse tüüpKaugvaatlus
Hind: 0.00€
Kogus:  
      Seda Japan Airlines (JAL 1628) UFO kontakti peetakase üheks usutavamaks UFO kontaktis ajaloos, kuna nähtuse tunnistajaks oli kogenud lennukipiloot kapten Kenju Terauchi ja tema meeskond.

Mis siis õieti juhtus?
Peale vahemaandumist Islandil, jätkas kapten Terauchi oma lendu edasi Alaska kohal, lennuki lastiks oli vein. Kui umbes kella 17 ajal õhtul märkas kapten eemal lennuliiklust, mida selles piirkonnas olla ei oleks tohtinud. Alguses arvas Terauchi, et valgustäpid kuuluvad mõnele sõjalennukile, mis tundus ka loogiline, kuna lennati piirile suhteliselt lähedal ning läheduses asusid ka 2 sõjaväebaasi Eielson ja Elmendorf. Seepärast ei pööranud ta eemalt paistnud tuledele erilist tähelepanu ja jätkas oma teekonda. Kuigi ta ei saanud väga kaua nähtut ignoreerida, sest kohe peale seda kui ta oli teinud väikese kursimuudatuse oma trajektooris, märkas Terauchi, et need valguskerad ei olnud muutnud kurssi ja lendasid lennukiga JAL1628 kaasa.

Edasi lennates märkas Terauchi ja meeskond, et valguskerad püsisid lennukist all vasakul, kuni äkitselt miski ilmus otse lennuki ette ja eredad valguskiired täitsid lennuki kokpiti ereda valgusega. Sellepeale teatas Terauchi raadio teel ärevalt, et nende ees on lennuliiklus. Terauchi ei saanud aru mis toimub ja püüdis nähtut selgitada oma peas kõikvõimalike loogiliste asjadega kaaludes, et kas võib olla tegemist üli hästi manööverduvate sõjalennukitega? Seejärel AARTCC juhtimistorn vastas, et nende andmetel ei tohiks olla antud lennutrajektooril mingit lennuliiklust ja samuti ei nähtu ka nende radaris liikluse olemasolu selles piirkonnas.

Lennukit saatvad õhulaevad muutsid vahepeal oma asendit, kui nad enne asetsesid üksteise peal, siis nüüd asetsesid nad reastatuna teineteise ette, olles püsivalt lennukist umbes 1 miili (1,6km) kaugusel. Terauchi palus kaaspiloodil kaamera võtta ja pilti teha, kuid see ebaõnnestus, sest kaamera autofookus ei toiminud ja kui lülitati manuaalsele fookusele, siis ei toiminud objektiivi katik. Kohe aga hakkas nende lennuk vibreerima ja Terauchi pani kaamera käest ning jälgis valguskerasid eemalt palja silmaga. Kui ta märkas, et valguskerad eemaldusid eesoleva suure hiiglasliku emalaeva sisse või selle juurde.

Peale seda pani Terauchi selle piirkonna oma lennuki ilmaradarisse ja märkas sellel suurt ümarat objekti. Terauchi teatas juhtimiskeskusele raadio teel, et tal on see objekt radaril, mille peale juhtimiskeskus teatas, et neil on radaril objekt, mis on neist umbes 5 miili tagapool, kinnitades sellega lennuliikluse olemasolu just seal kus Terauchi eelnevalt oli viidanud. Sellel järgnes vestlus juhtimiskeskuse ja kapteni vahel, kus püüti edutult identifitseerida nähtud objekti. Jõuti järeldusele, et see on tundmatu objekt, mis ei tohiks olla sellisel kursil. Kohe peale seda, kui objekt oli maapealse radari poolt kinni püütud, muutis objekt oma asukohta, liikudes lennuki eest selle alla.

Nüüd oldi umbes 30 miili kaugusel Eielsoni õhujõudude baasist ja all paistsid linna tuled. Kui Terauchi vaatas taha, siis nägi ta suure emalaeva siluetti. Meeskond palus luba muuta kurssi 45 kraadi võrra, millele anti luba. Kuid objekt tuli ka siis nendega kaasa. Seejärel paluti luba madalamale laskuda, millele ka anti luba. Kuid siis suur emalaev enam ei järgnenud vaid jäi oma positsioonile.Lisa oma arvamus

Arvamuse avaldamiseks logi sisse!

Lisa oma arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: kapten
UFO register @ 2022 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee